Przejdź do głównej zawartości

Dubrovnik - druga odsłona, Warszawa, ul. Nowogrodzka 22

Po czterech miesiącach powtórnie tu zawitałem, tym razem w kameralnym, acz mocno wygłodniałym  towarzystwie. Na pierwszy ogień poszły zupy: ostra z wołowiną oraz krem z pora
Następnie na stół wjechała deska z cielęciną (pecenje) w towarzystwie oliwek i ostrych papryczek
oraz pljeskavica punena, czyli kotlet mielony nadziewany serem, w towarzystwie pieczonego ziemniaka
Całość smakowała wybornie, okraszona kuflem piwa :-) Polecam gorąco!

Komentarze