Zawsze się tu zatrzymuję podczas przejażdżki rowerowej szlakiem Bike the Baltic z Kołobrzegu do Ustronia. I zawsze zamawiam pysznego orzechowca i mocną czarną kawę :-)
Ciastko jest po prostu obłędne, tak dobrego orzechowca nie jadłem nigdzie indziej...
W dodatku w kawiarni położonej nad samym morzem smakuje wręcz wybornie :-) Polecam!
Tragiczny lokal. W trakcie deszczu wyproszony z wózkiem i z małym dzieckiem.
OdpowiedzUsuń