Przejdź do głównej zawartości

Cafe Morskie oko, Ustronie Morskie, tuż przy plaży

Zawsze się tu zatrzymuję podczas przejażdżki rowerowej szlakiem Bike the Baltic z Kołobrzegu do Ustronia. I zawsze zamawiam pysznego orzechowca i mocną czarną kawę :-)



Ciastko jest po prostu obłędne, tak dobrego orzechowca nie jadłem nigdzie indziej...
W dodatku w kawiarni położonej nad samym morzem smakuje wręcz wybornie :-) Polecam!

Komentarze

  1. Tragiczny lokal. W trakcie deszczu wyproszony z wózkiem i z małym dzieckiem.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz