Niewielka kawiarenka zlokalizowana przy ulicy dochodzącej do portu.
Przyjemne wnętrze, miła obsługa, pyszna kawa i ciastko w zestawie za 10 zł. Polecam :-)
Przyjemne wnętrze, miła obsługa, pyszna kawa i ciastko w zestawie za 10 zł. Polecam :-)
Komentarze
Prześlij komentarz