Przejdź do głównej zawartości

La Tomatina, Warszawa, ul. Krucza 47

Kolejna udana wizyta w tej przyjemnej włoskiej restauracji w ścisłym centrum Warszawy.
Apetytu dodaje fakt, iż wśród gości zauważyliśmy wielu Włochów...

Zamówiliśmy przystawki
- krewetki saute - z sosem holenderskim, kolendrą, czosnkiem i chili,


-  prosciutto e melone, czyli melon owinięty plasterkami szynki parmeńskiej.
 

Jako główne danie warto wybrać pizzę - my skusiliśmy się na tę o nazwie rucola e grana -  z rukolą, kiełbasą pepperoni i serem parmiggiano reggiano.


Miłą niespodzianką okazał się gratisowy deser w postaci panna cotty.



Wszystko warto popić białym domowym winem lub herbatką zimową - z miodem, pomarańczą, cytryną i goździkami/


Obsługa przesympatyczna, śmiało doradza to co najlepsze, a ceny umiarkowane, polecam!

Komentarze