Przejdź do głównej zawartości

Taczaka 20, Poznań, ul. Taczaka 20

 Przyznam, że to moje ulubione miejsce na kulinarnej mapie Poznania.

I to nie tylko ze względu na pyszności, jakie podają, ale też na podejście do gości i przesympatyczną  obsługę i klimatyczną atmosferę :-)

Jako, że pora była śniadaniowa - wybrałem omlet z kozim serem i suszonymi pomidorami - pycha!


Oczywiście nieodłącznym elementem moich wizyt jest aromatyczna kawa oraz niebiański croissant z z serkiem mascarpone (niestety już nie było z malinami :-)


Tak jak wspomniałem, to miejsce zawsze chętnie odwiedzam i Wam również je polecam!


Komentarze