Lokal mieści się tuż przed deptakiem prowadzącym na plażę :-)
Wreszcie mogłem zasmakować rybnego dania - porcja dorsza była naprawdę przyzwoita, do tego pieczony ziemniak - pychotka :-)
Ceny jak na nadmorską promenadę w miarę akceptowalne :-) Spory ogródek :-) Polecam!
Komentarze
Prześlij komentarz