Niekomercyjny blog kulinarny :-)
Niekomercyjny blog kulinarny :-)
Powrót po długiej przerwie. I to bardzo udany, dzięki znakomitemu sushi i sympatycznej obsłudze, że nie wspomnę o pysznym winie 👍 A lody w tempurze to istny majstersztyk! Jak zwykle serdecznie polecam 🤗
Komentarze
Prześlij komentarz