Niekomercyjny blog kulinarny :-)
Niekomercyjny blog kulinarny :-)
W miejscu dawnej "Czarownicy" zagościło Hygge, gdzie serwują pysznego sznycla w towarzystwie kapusty zasmażanej i można się napić rzadko spotykanego piwa Leżajsk. Super klimat. Polecam!
Komentarze
Prześlij komentarz