Przejdź do głównej zawartości

Bella Donna, Kołobrzeg, ul. Kościuszki 16

Zlokalizowana na parterze hotelu "Diva Spa" restauracja, która wygląda nieciekawie, zresztą jak sam hotel, którego czasy świetności dawno minęły. Obsługa zdezorientowana, choć miła, menu średnio zachęcające, zamówiliśmy sałatki: cazar i z krewetkami. Były nawet smaczne, choć w cenie nieadekwatnej do ilości i jakości. Na pewno nie należy zamawiać tu drinków, nie umieją robić, szkoda czasu i kasy. 




Komentarze