Niepozorne wejście...a w środku... Miejsce magiczne, wręcz zaczarowane :-)
Przyjemne wnętrze, ciekawy wystrój, przemiła obsługa, no i bogate menu...
Żałuję, że byłem najedzony i zajrzałem tu wyłącznie na herbatę miętową ale obiecuję, że następnym razem bez prawdziwej uczty się nie obędzie :-)
Komentarze
Prześlij komentarz