Przejdź do głównej zawartości

Drukarnia, Poznań, ul. Podgórna 6

Rzeczywiście... od Rynku trzeba iść pod górę... Ale warto się wspiąć... Wbrew pozorom lokal jest ogromny...A menu ciekawe i różnorodne :-)

Na początek można skosztować bruschetty lub zupy tajskiej ostro-kwaśnej z owocami morza..

 A jako drugie danie śmiało można skosztować risotto z krewetkami...
 

lub też krewetek z chili, w białym winie z pomidorkami koktajlowymi i grzanką ;-)

 
Przyznam, że podawane tu jedzenie jest po prostu przepyszne, a obsługa sympatyczna i profesjonalna.
Warto wszystko popić orzeźwiającą lemoniadą, piwem lub białym winem...

 
Następnym razem z przyjemnością wybiorę się tu śniadanie - również mają ciekawą ofertę :-) Polecam!

Komentarze

Prześlij komentarz