Przejdź do głównej zawartości

Il Patio, Warszawa, ul. Złota 59 (Złote Tarasy)

Fajne miejsce na przekąskę przed kinem albo drinka po :-)
Podają bruschettę w nietuzinkowej wersji: z marchewką i dynią oraz z kozim serem - niezła ;-)
Smaczna jest również focaccia z oliwkami i oregano - idealnie upieczona :-)


Można też spróbować klasycznej pizzy :-)


W Il Patio serwują też świetne drinki - warto skosztować, wybór jest szeroki :-)

Komentarze