Przejdź do głównej zawartości

Saint Jacques, Warszawa, ul. Świętokrzyska 34

Kolejna wizyta w moim ulubionym francuskim lokalu w centrum Warszawy :-)
Tym razem jako czekadełko podano krem pomidorowy, lekko pikantny, z grzanką :-)


Jako danie główne wybrałem grilowaną rybę maślaną z soczewicą i sosem kurkowym - pycha!


A "na deser" skusiłem się na marynowane krewetki - rewelka :-)


Obsługa jak zwykle na najwyższym poziomie :-) Polecam!

Komentarze