Ponowna wizyta po dlugiej nieobecności... Ale nic się nie zmieniło, nadal kameralne i przytulne wnętrze, sympatyczna obsługa i ... pyszne naleśniki :-)
Warta polecenia jest zaróno wersja z kurczakiem jak i z szynką i serem :-)
Do tego kieliszek domowego wina i można uznać wizytę za udaną :-)
Komentarze
Prześlij komentarz