Casa Ristoranti, Warszawa, ul. Pereca 1 Autor: Żarłomaniak grudnia 31, 2022 Miała być szybka kawa z Tosią, a zrobiła sie włoska mini-uczta przy pizzy i winku :-)Przyznam, że niezależnie od wyboru rodzaju pizzy - będziecie zadowoleni, każda smakuje świetnie :-)A jeśli popijecie to wybornym domowym winem - macie gwarancję udanego wieczoru :-) Polecam! Udostępnij Pobierz link Facebook X Pinterest E-mail Inne aplikacje Etykiety Recenzje Warszawa Udostępnij Pobierz link Facebook X Pinterest E-mail Inne aplikacje Komentarze
Komentarze
Prześlij komentarz