Przejdź do głównej zawartości

Casa Ristoranti, Warszawa, ul. Pereca 1

Miała być szybka kawa z Tosią, a zrobiła sie włoska mini-uczta przy pizzy i winku :-)


Przyznam, że niezależnie od wyboru rodzaju pizzy - będziecie zadowoleni, każda smakuje świetnie :-)


A jeśli popijecie to wybornym domowym winem - macie gwarancję udanego wieczoru :-) Polecam!



Komentarze