MAO, Warszawa, ul. Marszałkowska 62 Autor: Żarłomaniak grudnia 31, 2022 Kolejna wizyta w tym sympatycznym miejscu, z dobrą azjatycką kuchnią :-)Uwielbiamy ten duży, okrągły stół - idealny na kilkuosobową wieczerzę :-)Czego by nie zamówić, wszystko smakuje idealnie, świetnie doprawione i podane ;-) Polecam! Udostępnij Pobierz link Facebook X Pinterest E-mail Inne aplikacje Etykiety Recenzje Warszawa Udostępnij Pobierz link Facebook X Pinterest E-mail Inne aplikacje Komentarze
Komentarze
Prześlij komentarz