Przejdź do głównej zawartości

Kamanda Lwowska, Warszawa, ul. Foksal 10

Krótka, konkretna wizyta na tzw. setę i galaretę ;-)
Muszę przyznać, że nóżki w galarecie były po prostu wyborne.
A zimna czysta wódka idealnie podkreślała ich smak :-)


Dla bardziej głodnych proponuję równie pyszne placki ziemniaczane z sosem grzybowym ;-)


A kto nie lubi czystej wódki, śmiało może spróbować tzw. przepalanki :-) Polecam!

Komentarze