U Rybickiego, Kołobrzeg, ul. Reymonta 3 Autor: Żarłomaniak października 14, 2018 Co roku zaglądam tu na dorsza i zawsze jest tak samo pyszny :-) A poza tym jest tu podawana najlepsza zupa rybna w Kołobrzegu - prawdziwa, na rybnym wywarze! Solidna porcja pieczonego w piecu dorsza bałtyckiego i lokalne piwo - czego chcieć wiecej? Udostępnij Pobierz link Facebook X Pinterest E-mail Inne aplikacje Etykiety Kołobrzeg Recenzje Udostępnij Pobierz link Facebook X Pinterest E-mail Inne aplikacje Komentarze
Komentarze
Prześlij komentarz