Przejdź do głównej zawartości

Sushi Bar, Warszawa, Plac Unii Lubelskiej 1

Kolejna sushi uczta w doborowym towarzystwie :-)
Tym razem skosztowaliśmy m.in. Futomaki krewetki w tempurze oraz Futomaki pieczony łosoś :-)



Dodatkowo na stół wjechały: California krewetki tempura, Futomaki w Tamago łosoś oraz Hosomaki tuńczyk z dymką :-)


Jak zwykle było pysznie, a wino La Casada Trebiano dodawało niezwykłego smaku :-) Polecam!

Komentarze