Wybór zupełnie przypadkowy lecz jak trafny :-)
Na początek krem z białych szparagów - pychotka!
Następnie równie smaczne gnocchi z łososiem...
oraz papardelle pomodoro :-)
Świetna kuchnia, bardzo miła i szybka obsługa, przyjemna atmosfera, polecam :-)
Komentarze
Prześlij komentarz