Restauracja ukraińska w centrum Warszawy z bardzo sympatyczną obsługą ;-)
Menu obszerne i bardzo zróżnicowane, ja skusiłem się na coś czego jeszcze nie jadłem, mianowicie na placki ziemniaczane z mięsem...
Muszę przyznać, że były pyszne - polecam :-)
Komentarze
Prześlij komentarz