Przejdź do głównej zawartości

U Sióstr, Warszawa, ul. Złota 63A

Restauracja ukraińska w centrum Warszawy z bardzo sympatyczną obsługą ;-)
Menu obszerne i bardzo zróżnicowane, ja skusiłem się na coś czego jeszcze nie jadłem, mianowicie na placki ziemniaczane z mięsem...
Muszę przyznać, że były pyszne - polecam :-)

Komentarze