Przejdź do głównej zawartości

Bushi Sushi, Warszawa, ul. Motorowa 10A

Mimo wcześniejszego kiepskiego doświadczenia po raz kolejny skusiłem się na zamówienie jedzenia  z dowozem do domu :-)
Tym razem wybór padł na sushi :-)
Znalazłem całkiem fajną ofertę "lunchową", w skład której wchodziło sushi oraz zupa miso.
A niejako na "deser" dobrałem jeszcze chipsy krewetkowe.


Sushi to była porcja 20 sztuk, z pieczonym łososiem i krewetką w tempurze. W smaku obłędne, naprawdę świeże i smaczne.


A zupa miso też niczego sobie, wyrazista, lekko pikantna, smaczna :-)


Zatem z pełną odpowiedzialnością mogę tę "suszarnię" polecić :-)

Komentarze