Przejdź do głównej zawartości

Coffee House, Kraków, Galeria Bronowice

Przyjemne miejsce w niedawno otwartej Galerii Bronowice. Spośród szerokiego asortymentu ciastek polecam w szczególności pyszny sernik z truskawkami lub czekoladowiec. Do tego świetna kawa. Bardzo miła i fachowa obsługa.

Komentarze

  1. Dla mnie to miejsce to totalna klapa.Do wyboru może z 4 rodzaje ciasta,brak w asortymencie niektórych napojów zimnych ,które są w karcie.Do tego samemu trzeba sobie przynieść zamówienie i samemu po sobie posprzątać.Nie polecam tego miejsca.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz