Przejdź do głównej zawartości

Ichiban sushi, Warszawa, ul. Nowy Świat 61

W poszukiwaniu kolejnego miejsca, gdzie serwowane jest sushi trafiłam do Ichiban sushi na Nowym Świecie.


Tym razem z menu wybrałam:

  • pierożki z kurczakiem Tori Gyoza (smaczny kurczakowy farsz w otulinie lekko twardawego ciasta ryżowego). Jak dla mnie bardzo smaczne.

  • futomaki z pieczonym łososiem, ogórek i awokado



  • korki z tym czymś zielonym na wierzchu to .... Ebi tempura awokado z krewetką w tempurze i awokado
  • trzeci rodzaj rolsów to ... Royal unagi z paluszkiem krabowym pokryte pieczonym węgorzem
A do picia dzbanek zielonej herbaty z ananasem oraz imbirem - niewyczuwalny ani smak ananasa ani aromat imbiru.


Sushi dobre ale jadałam już lepsze.
Lokal w świetnym miejscu, przy głównym deptaku w drodze na Stare Miasto i dosłownie kilka kroków od stacji II linii metra (przystanek Uniwersytet) i chyba tylko w lokalizacji - w mojej ocenie - będzie leżał sukces tego miejsca.



Komentarze