Sympatyczna restauracja z przepięknym widokiem na Wisłę i panoramę Krakowa. A przede wszystkim nietuzinkowe menu. Szczególnego polecenia wymagają przysmaki kurdyjskie, w tym zupy: bulion z jagnięciną i plastrami cukinii oraz krem z soczewicy z grzankami.
Jako danie główne warto wybrać: stek cielęcy z borowikami w śmietanie lub grillowany stek z indyka w sosie rokpol. Obowiązkowym dodatkiem w obu przypadkach jest kurdyjska kasza perłowa z pomidorami i cebulą. Smakuje naprawdę przednio, obsługa taka sobie, ceny dość wysokie ale w końcu to prestiżowe miejsce - zamek ;-) Przy okazji - to świetne miejsce na randkę ;-)
Niekomercyjny blog kulinarny :-)




Komentarze
Prześlij komentarz