Przejdź do głównej zawartości

Pikanteria, Warszawa, ul. Walecznych 68a

Lokal, który dzisiaj odwiedziłam z koleżankami to drinkbar PIKANTERIA na Saskiej Kępie.
To lokal oferujący różnorodne menu...
W związku z tym że byłyśmy w kilka osób więc zamówiłyśmy kilka potraw które mogłyśmy wspólnie podegustować i ocenić.

Zamówiłyśmy więc:

....... jako przekąskę oraz w oczekiwaniu na dania zasadnicze tzw. zboczone śliwki - fajna nazwa :-) są to po prostu śliwki owinięte w boczku i zapieczone; bardzo smaczne :-)



Nasze dania główne to:

1/  zapiekany camembert z żurawiną - bez zarzutu



2/ faszerowany bakłażan - coś dla wegetarian bo farsz był warzywny. dobry



3/ pierogi (mix) - bez zarzutu



4/ wątróbka drobiowa z malinowym vinegretem - dobre choć byłoby lepsze gdyby było więcej tego malinowego sosu



5/ sałatka z łososiem, oliwkami i suszonym pomidorem - bez zarzutu



6/ penne z kurczakiem, borowikami s sosie śmietanowym - dobre ale po co tyle oleju na dnie talerza???



7/ placki ziemniaczane z oscypkiem - niesmaczne; prawdopodobnie z proszku byłyby lepsze... ;-)


Ceny od 20 do 30 pln. 
Kuchnia dobra ale daleko od ideału. Byłoby co rewolucjonizować ;-)

Komentarze